NetSuccess

KTO SME @ STAČÍ NÁS SPOZNAŤ

Sme partia ľudí, ktorí sa dlhé roky profesionálne zaoberajú internetom a internetovým marketingom.

SPOZNAJTE SILU NÁŠHO TÍMU A NAŠEJ PRÁCE

Zabehnuté klišé je pre nás ako nadávka

Na tomto mieste by ste zrejme čakali niečo ako: "Sme mladá, dynamická spoločnosť, ktorá....", ale nechceme Vás unudiť klasickými klišé.

Sme partia ľudí, ktorí sa dlhé roky profesionálne zaoberajú internetom a internetovým marketingom. Máme 7 statočných zakladateľov, ktorých dala dokopy tá správna náhoda.

Okrem nich pracuje v NetSuccess množstvo šikovných ľudí, ktorých baví meniť klientov na spokojných klientov. Stretnúť sa s nami môžete v našich priestoroch v Bratislave, alebo v našej pobočke v Nitre. Viac sa dozviete v kontaktoch.

O tom čo robíme a čo nás baví

Sme špecialisti na internetový marketing a toho sa aj držíme. Žiadne z každého rožka troška, všetko poriadne a naplno.

Preto Vám poskytneme len kvalitné služby v oblastiach internetovej reklamy, tvorby web stránok, programovaní aplikácií pre Facebook a smartphony, internetových projektov, prípravy Vašej internetovej marketingovej stratégie, nákupu online médií, Pay Per Clik, SEM, SEO, analýz návštevnosti, bezpečnostných auditov.. skrátka všetko, čo si viete v súvislosti s internetom predstaviť.

Poskytovanie služieb staviame na vlastných pracovníkoch. Je to záruka stabilnej kvality produktov a schopnosti dlhodobej starostlivosti o zákazníkov.


Kľúčoví ľudia v tíme
Tí, ktorí stoja za kvalitnou prácou pre Vás

Záruka stability a kvality

V roku 2011 získala naša spoločnosť silného partnera v podobe vydavateľského domu Petit Press. Pre našich zákazníkov je to záruka našej solídnosti, dlhodobej perspektívnosti a dôrazu na dobré meno.